Nejprodávanější elipticaly

Fitness stroj zvaný eliptical dokáže aktivovat všechny hlavní svalové skupiny. Plynulý elipsovitý pohyb je šetrný ke kloubům a při zapojení paží, ramen a trupu máte vystaráno s celkovým kondičním tréninkem.

Dnes jsou magnetické eliptické trenažéry v mnoha domácnostech pořizovány místo rotopedů, a to právě díky možnosti komplexního procvičení těla.

Při výběru elipticalu je důležitá výška cvičící osoby a vůle zvládnout charakteristický pohyb, což však není nic těžkého. Veškeré informace nabízí podrobný návod výrobce.

Vítězí elipticaly inSPORTline Atlanta

„Nejprodávanější eliptical je typ Atlanta se zatížením 150 kilogramů, patřící ke špičce ve své třídě,“ informuje Lukáš Haubelt, produktový manažer e-shopu inSPORTline, a upřesňuje:

„Jeho počítač zobrazuje všechny důležité tréninkové informace, jako například spotřebu energie, čas, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Neméně oblíbené jsou eliptické trenažéry Atlanta White a Black – ty máme nyní v akci za necelých osm a půl tisíc korun.“

Jeho slova potvrzuje recenze Renaty Luxové, která porovnává cvičení na třech různých elipticalech, a Atlanta pro ni vítězí na celé čáře.


Publikováno: 16. 8. 2014