Jaký trenažér vybrat na Vánoce? I letos frčí elipticaly!

Přemýšlíte, zda si domů vybrat běžecký trenažér, rotoped, nebo snad stepper? Poradíme: Nejlepší je eliptical, protože všechny jmenované stroje směle nahradí, a cvičení na něm je navíc zábavné!

Z elipticalu jakožto vánočního dárku bude nadšená každá zaneprázdněná žena, protože jí v domácích podmínkách zakrátko vysoustruží super postavičku. Je to tak! Eliptical totiž procvičí celé tělo, aniž by přetěžoval klouby, a dá se s ním i dobře zhubnout.

Specialistou na eliptické trenažéry je inSPORTline

Největší český výrobce elipticalů, samozřejmě respektující nejpřísnější evropské normy, je inSPORTline. V jeho e-shopu můžete vybírat z více než dvou desítek modelů, manuálně nebo elektronicky ovládaných. Najdete zde i špičkové stroje s cenou na vyžádání.

K nejprodávanějším elipticalům patří Atlanta, Denver, Orlando a Tuscon, který koupíte už za méně než 5 tisíc korun. A u elektronicky ovládaných elipticalů inSPORTline Denver a Daven se můžete těšit ze speciálních vánočních cen pod 10 tisíc korun.

Vybrat si jako trenažér eliptical je dobrá volba. Získáte fitness stroj, který vydá za tři, a bude dlouhá léta dobře sloužit celé rodině. A kdyby se s ním přece jen něco přihodilo, platí pětiletý servis přímo u vás doma.


Publikováno: 23. 10. 2014