Misouri – novoroční TOP eliptical

Touha lidí shodit po svátcích nadbytečné kilogramy vynesla na horní příčku prodejnosti eliptical inSPORTline Misouri.

Pro koupi tohoto manuálně ovládaného trenažéru hovoří i novoroční sleva. Právě teď se dá totiž pořídit za skvělých 4 490 Kč. Cvičení na elipticalu je zábavné pro celou rodinu a díky zvláštnímu pohybu po elipse nezatěžuje klouby.

 

Pro účinné zhubnutí doporučuje trenér Petr Kopřiva cvičit na elipticalu ráno před snídaní, kdy jsou zásoby krevního cukru po nočním spánku nejnižší a tělo tak dobře spaluje tuky. Eliptical nahradil v mnoha domácnostech rotopedy, protože zajišťuje všestrannější procvičení. Stačí ho „osedlat“ na půlhodinu 3× týdně a uvidíte – vaše výsledky budou velkolepé.

Který fitness stroj vybrat?

 

 

 

Eliptical Misouri jsme už představili, zajímavá je i zlevněná Atlanta, ale možná se ptáte, který trenažér je v lednu 2016 úplně nejvýše, tedy nejprodávanější. Na 1. místo aktuálně dosáhl běžecký pás inSPORTline Aluvis. Vyhovuje i lidem s hendikepem, jak uvádí pan Petr: Skvěle vybavený stroj robustní konstrukce. Kvalita produktu odpovídá ceně výrobku. Běhání je pohodlné a šetrné ke kloubům. Na běžném povrchu musím běhat s ortézou, na páse ji nemusím používat, protože je došlap měkký.“


Publikováno: 11. 1. 2016