Magnetické elipticaly - ideální na domácí cvičení

Jak by se vám líbil efektivní stroj na domácí cvičení, který protáhne efektivně celé tělo bez bolestí zad? Seznamte se s magnetickým elipticalem.

Největší výhodou magnetických elipticalů je jejich tichý provoz. Ten oceníte především v bytech, kde nechcete rušit sousedy hlasitým fitness strojem, nebo i v rodinných domech, kde musíte brát ohled třeba na spící malé děti. 

Další výhodou je delší životnost tohoto systému, majítelé magnetických elipticalů si chválí bezporuchový a nehlučný chod strojů.

Cvičte efektivně a zdravě

Proti rotopedům, nebo cyklotrenažérům je cvičení na elipticalech mnohem šetrnější vůči kloubům. 

  • zabírají svaly a netrpí klouby
  • i po operacích kolen a kloubů
  • ideální pro domácí cvičení
  • obvykle jednoduchá montáž
  • vhodný pro efektivní hubnutí
  • pro dospělé, dospívající i seniory

K elipticalu není třeba nic dalšího dokupovat, výjimkou může být gumová podložka na plovoucí podlahy, nebo fitness rukavice pro komfortnější cvičení. 

A jak cvičit na magnetickém elipticalu?

Cvičte pravidelně, pro zhubnutí aspoň třikrát týdně po dobu nejméně 30 minut. Pokud nemáte dostatečnou fyzickou kondici, tak dávky postupně přidávejte. Nakonec můžete cvičit i 45-60 minut, záleží na vaší výdrži. Dobré je cvičit ráno na lačno, kdy tělo rychleji sáhne po tukových zásobách. 

Elita mezi domácími elipticaly - Atlanta Black

Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější elipticaly s magnetickým brzdným systémem patří Atlanta Black. Je velmi tichý, manuálně ovládaný a také velmi stabilní díky kvalitní konstrukci. 
Jak píše majitelka Kristýna: Ideální na zhubnutí a formování postavy po porodu.

A samozřejmě nejen pro čerstvé maminky, na elipticalu Atlanta Black posílí postavu celá rodina, eliptické cvičení je výborné pro každého.


Publikováno: 29. 8. 2016